با پدید آمدن اینترنت و توسعه آن روش های خرید کاملا متحول شده است. امروزه افرادی زیادی خرید خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند و تعدادشان روز به روز در حال افزایش است زیرا افراد این روش خرید را مطابق با زندگی مدرن می‌بینند. اعتماد به خرید اینترنتی درحالی افزایش یافته است که افراد راحت تر به محصول مورد نظر خود دست می‌یابند و برای خرید کالای مورد نظر نیاز به خروج از منزل و یا محل کار خود ندارد.
این در حالی است که صاحبان کسب و کار های اینترنتی تمام تفکر، سرمایه و انرژی خود را در میان می‌گذارند تا محصولی با کیفیت و شایسته مردم، در اختیار آنان قرار دهند و تا به امروز اکثرشان موفق بوده اند.

خرید از فروشگاه های اینترنتی مزیت هایی را به همراه دارد که نمی‌توان از آن به راحتی چشم پوشید:

۱ – در خرید اینترنتی شما هر کجا که باشید وقت کافی برای پیدا نموندن محصول خود دارید

۲ – مطالعه و بررسی محصول را میتوانید به صورت کامل انجام دهید حتی اگر از آن اطلاعات کافی نداشته باشید، مالکان آن محصول اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

۳ – از تنوع و حق انتخاب گسترده ای برخوردار هستید

۴ – لازم نیست بهرای خرید مسیرهای طولانی و خسته کننده را بپیمائید زیرا محصول را می‌توانید درب منزل دریافت کنید.

و بسیاری از مزیت های دیگر که میتوانید از آنها برخوردار شوید. با خرید اینترنتی شما هم به عصر جدید تکنولوژی و دنیای هوشمندانه قدم بگذارید

 

فروشگاه اینترنتی اطلس مارک در خرداد سال ۱۳۹۷ راه اندازی شد. (که به دست استارت آپ های جوان گیلانی پشتیبانی می‌شود) هدف اصلی آن ارائه محصولات با کیفیت و محصولات ایرانی می‌باشد. اطلس مارک تصمیم دارد در ابتدا محصولاتی همچون، برنج گیلان و چای گیلان را به دست علاقه‌مندان آن برساند و به تدریج محصول با کیفیت دیگری را از سراسر گیلان ارائه نماید.

تصاویر محصول

تصاویری که برای نمایش جزئیات محصول استفاده می‌شود، تصاویر واقعی خود محصول می‌باشد ضمن اینکه با هربار خالی شدن محصولاتی همچون برنج در انبار، با جایگزینی برنج جدید، امکان تغییر کیفیت آن محصول وجود دارد، تصاویر مربوط به محصولات دائما به روز رسانی می‌شود .

آموزش استفاده

 بعد از ارائه هر محصول، آموزش استفاده از آن هم بر روی سایت قرار می‌گیرد که در انتهای توضیحات تکمیلی محصول لینک آن قابل مشاهده است و یا میتوانید از قسمت مجله اینترنتی به آموزش ها، اخبار سایت و محتوای ارزشمند دیگر دسترسی داشته باشید.

مشخصات فنی

هر محصول مشخصات خاص خود را دارد و اگر آن محصول در دسته بندی مواد غذایی باشد، خواص منحصر به فرد خود را دارد که می‌توانید در قسمت جزئیات هرمحصول آن را مشاهده کنید

تماس با ما

برای تماس با فروشگاه اینترنتی اطلس مارک، میتوانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.