هر فروشگاه اینترنتی دارای خصوصیات منحصر به فرد خود می باشد و از این رو فروشگاه اینترنترنتی اطلس مارک از این قائله مستثنا نیست. در ادامه چند ویژگی منحصر به فرد اطلس مارک را میخوانید.

 

ارسال به سراسر کشور

ایران

اطلس مارک برای سهولت دسترسی شما به محصولات در جای جای کشور ایران، با اداره پست همکاری می‌کند. این کار باعث می‌شود برخی محصولاتی که سفارش داده اید را درب منزل دریافت کنید. اگر در شهر ها و روستایی زندگی مکنید که تحت پوشش اداره پست نمی‌باشد، محصول شما به نزدیکترین اداره پست محل زندگی شما رسیده و شما میتوانید به آن پست رجوع، و محصول خود را دریافت کنید. پس از سفارش،در اولین فرصت محصول شما آماده و تحویل اداره پست داده شده و برای شما عزیزان ارسال می‌شود. ضمنا مدت زمان آماده سازی هر محصول در صفجه جزئیات آن درج شده است. کاربرانی که قصد دارند به غیر از حمل و نقل پستی از طریق دیگری محصول خود را دریافت کنند در هنگام سفارش می‌توانند با فروشنده کالا ارتباط برقرار کرده و نحوه ارسال دلخواه خود را به فروشنده اطلاع دهند، با پشتیبانی یا از طریق چت سایت و یا تماس با دفتر فروش ارتباط برقرار کرده و باهماهنگی محصول مورد نظرشان را از روش دیگری دریافت کنند. ضمن اینکه کالاهای حجیم و وزن بالا به صورت خودکار با باربری و یا تیپاکس ارسال می شوند که البته قبل از ارسال، میتوانید روش ارسال را در سبد خرید خود مشاهده کنید

 

تضمین اصالت

گارانتی

اطلس مارک اصالت محصولات را تضمین میکند. ضمن اینکه محصولات تضمین شده در صفحه جزئیات محصول درج شده است. به این ترتیب مشتریان می‌توانند از اصالت محصولات اطلس مارک اطمینان خاطر داشته باشند و مطمئن باشند محصولاتی که در وب‌سایت اطلس مارک مشاهده می‌کنند از پیش با دقت بررسی شده و قرار گرفتن آن‌ها در وب‌سایت به منزله‌ی تضمین اصل بودن محصولات است. از آن جایی که رضایت مشتریان در اولویت امور قرار دارد در صورت داشتن هرگونه تردید درباره اصل بودن محصولات، نمونه های تستی (از برخی محصولات) تدارک دیده شده و آماده ارسال می‌باشند. از اینرو تمامی محصولات اطلس مارک درجه یک و اصل بوده و خدمت شما عزیزان ارائه می‌گردد.

 

تحویل محصول

تحویل به موقع

توجه فرمائید که مدت زمان آماده سازی محصول، در صفحه جزئیات محصول درج شده است. پس از ثبت سفارش موفق در اطلس مارک اگر تا قبل از ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح روز کاری انجام گیرد محصول مورد نظر در همان روز برای شما عزیزان ارسال می‌گردد(بعضی از محصولات). ارسال از طریق اداره پست بین ۳ الی ۵ روز کاری، بعد از ثبت سفارش زمان خواهد برد و معمولا سفارشات ظرف ۳ روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.

 

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

کارشناسان اطلس مارک در اکثر ساعات شبانه روز از طریق گفتگوی آنلایت (چت ‌وب‌سایت) پاسخگوی شما مشتریان می‌باشند، چنانچه لحظاتی که در دسترس نبودند می‌توانید اطلاعات خود را وارد و سوال خود را بپرسید تا در اولین فرصت با شما عزیزان تماس حاصل شود. همچنین با شماره گیری ۰۱۳۳۳۸۲۴۰۹۶ می‌توانید به صورت مستقیم با دفتر اطلس مارک در ارتباط برقرار باشید.

 

مشاوره خرید

مشاوره خرید

کارشناسان مشاوره خرید اطلس مارک همواره آماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی می‌باشند. برای ارتباط با کارشناسان جهت مشاوره خرید از هر سه راه، چت آنلاین وب‌سایت، ایمیل info@atlasmark.ir و تماس (۰۱۳۳۳۸۲۴۰۹۶) با دفتر اطلس مارک امکان پذیر است. اگر سوالی داشتید بی درنگ با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه